Avasime uue kodulehe 21.06.

Hiiumaa kaunite rannikumaastike ääres asub restoran, mis ühendab endas vapustavad vaated ja erakordse kulinaaria. Täna jagame rõõmsat uudist selle mereäärse paradiisi kohta, sest Hiiumaa rannarestoran on just avaldanud uue, ägeda kodulehe, mis pakub nii kohalikele kui ka külastajatele rikkalikumat kogemust.

Rannikuäärne elegants

Restorani uus koduleht kajastab sujuvalt selle mereäärse asukoha olemust. Inspireerituna saare looduslikust ilust, on kujunduses kasutatud looduslikke toone, meenutades päikese poolt suudeldud liiva ja sügavsinist vett. Need visuaalselt meeldivad elemendid loovad kodulehel kaasahaarava sirvimiskogemuse, mis viib külastajad otsekui rannikulise oaasi keskele.

Intuitiivne avastusretk

Uuendatud koduleht pakub kasutajatele intuitiivset ja sujuvat navigeerimiskogemust, võimaldades külalistel hõlpsasti uurida restorani pakkumisi. Ahvatlevat toorkoostisosadega menüüd ja maitsvaid mereanniroogasid tutvustatakse kaasahaaravate kirjelduste ja lummavate piltidega. Külastajad saavad lihtsalt avastada hooajalisi koostisosi, kohalikult pärinevat toorainet ja allkirjaroogi, mis tähistavad Hiiumaa rikkalikku kulinaariat.

Kaasahaaravad sündmused ja tähistamised

Rannarestorani uus koduleht kutsub külastajaid avastama mitmekülgseid kaasahaaravaid sündmusi ja tähistamisi. Olgu selleks siis intiimne pulma vastuvõtt, tähtpäevaks mõeldud sünnipäevapidu või ärikohtumine, restorani eraldi sündmusruumid ja kohandatud menüüd sobivad erinevateks sündmusteks. Elav muusika ja teemakohased kulinaarsed festivalid pakuvad unustamatuid hetki Hiiumaa puutumatu rannajoone taustal.

Püsige kursis uudiste ja tähtsündmustega

Uuendatud koduleht toimib ka platvormina külalistele, et olla kursis restorani viimaste uudiste ja tähtsündmustega. Alates hooajaliste menüüde tutvustamisest kuni koostöödeni kohalike käsitööliste ja põllumeestega, saavad külastajad järje peal hoida restorani pidevalt muutuvate pakkumistega.

Tere tulemast Rannapaargu uuele kodulehele ja peatselt juba Rannapaargus kohtume!